כלים ללכידה ולהמרה של האינטרנט
הקהילה המקוונת של GrabzIt

כמה שריטות אני צריך?

שאל שאלות הנוגעות לכלי מגרד האינטרנט של GrabzIt. למשל כיצד להשתמש במגרד האינטרנט וב- API לחילוץ נתונים מדפי אינטרנט, תמונות או ממסמכי PDF.

שלום! בדקתי את הכלי והוא עובד בדיוק כמו שאני רוצה. עם זאת חרגתי ממגבלת עמודי הגרידה שלי.

אני רוצה לרכוש עוד אבל האם יש דרך שאני יכול לחשב כמה שריטות אני צריך כדי להיות מסוגל להוריד את האתר שלי?

אני עובד עם מגבלת זמן מכיוון שהאתר מתוכנן להיות מוסר ב-14 באוקטובר. במילים אחרות, אני צריך שכל דפי הגרידה יהיו זמינים עכשיו ולא יכול לחכות עד שמגבלת הגרידה תתאפס.

תודה,

ריצ'רד

נשאל על ידי אנונימי ב-5 באוקטובר 2023

היי ריצ'רד, אני שמח שזה מה שאתה רוצה. מספר הדפים שאתה צריך תלוי בגודל האתר. הייתי מקבל מספיק כדי לכסות את זה עם נגיד 10% יותר. אם זה נראה כאילו הוא אוזל אתה תמיד יכול לשדרג שוב והקצבה תעלה על הגרידה. זכור שאם אתה מצלם צילומי מסך של דף אינטרנט תצטרך גם מספר תואם של לכידות בדף האינטרנט. אז אם אתה רוצה 5000 לכידות אז תצטרך חבילת כניסה וכו'.

מקווה שזה עוזר.

נענה על ידי GrabzIt Support ב-5 באוקטובר 2023

תודה לך =)

אני לא טכני. האם יש דרך לגלות כמה גדול האתר שלי? האם אנחנו מדברים על MB או מספר עמודים?

אני משתמש בתבנית "המר אתר into מסמכי PDF מקושרים". האם זה נחשב לכידת או משהו אחר?

ענה על ידי אנונימי ב-5 באוקטובר 2023

אני לא באמת יכול לענות על זה כי זה תלוי איך האתר נוצר אבל הסתכלות על מפת האתר עשויה לתת לך רמז למשל: https://www.google.com/sitemap.xml

זה מספר הדפים ומכיוון שאתה גם משתמש ב-Ccapture API, גם דפי הגרידה וגם מספר הלכודות צריכים להתאים.

נענה על ידי GrabzIt Support ב-5 באוקטובר 2023

רכשתי כעת חבילה כדי להגדיל את מגבלת המגרד והלכידה כאחד. 😊👍

לאחר מכן לחצתי על "הפעל" במשימת הגרידה הנוכחית שלי, אבל נראה שהיא לא הופעלה מחדש. האם עלי להסיר אותו וליצור חדש? התרשמתי שאני יכול לגרום לזה להמשיך איכשהו אבל אני לא מצליח לפתור את זה.

ענה על ידי אנונימי ב-6 באוקטובר 2023

תודה על השדרוג. נראה שאתה כבר משחזר את הגרידה.

נענה על ידי GrabzIt Support ב-6 באוקטובר 2023

אני לא בטוח אם זה פועל. זה אומר שהסטטוס הוא "לא פעיל" וש-0 דפים מעובדים. הפעלתי מחדש אתמול בערב אז צפו שמשהו היה צריך לקרות עד עכשיו.

מצטערים, פונקציית ההפעלה/השבתה פשוט עוצרת את התחלת השריטות שנמצאות בלוח זמנים. אז אם אתה יכול לפתוח את הגרידה ואז ללחוץ save שוב זה אמור להתחיל ריצת גרידה חדשה.

תודה! עכשיו זה שוב פועל 😊

מדהים