כלים ללכידה ולהמרה של האינטרנט
הקהילה המקוונת של GrabzIt

הורדת קובץ תמונה

שאל שאלות כיצד ללכוד או להמיר דפי אינטרנט או HTML into תמונות, מסמכי CSV, PDF או DOCX וכן כיצד להמיר סרטונים into GIF מונפשות באמצעות ה- API שלנו.

שלום,

אני משתמש ב-REST API והמרתי את הקובץ ואני מקבל את התגובה של ה-POST כשם הקובץ = 123456.jpeg

אני רוצה שכתובת ה-URL של הקובץ תדחוף לשרת שלי, מכיוון שאני מריץ את ה- REST API מרחוק.

האם אתה יכול לעזור לי עם כתובת האתר של הקובץ שנוצר?

תודה וברכות,

ראמו

נשאל על ידי ראמו Angappan ב-28 במאי 2021

היי,

כפי שנאמר ב תיעוד אתה לא אמור להשתמש ב- REST API בצד הלקוח מכיוון שהוא יחשוף את מפתח היישום שלך. הלכידה מוחזרת בתגובת HTTP אז אתה רק צריך save זה. אתה לא אמור להשתמש בכתובות ה-URL שבהן GrabzIt משתמש מכיוון שהן קצרות מועד, מכיוון שאיננו מאחסנים לכידות לאורך זמן.

עם זאת אם אתה רוצה לטעון אותו בדפדפן ולאחר מכן save זה בשרת אני ממליץ להשתמש ב-JavaScript API ובאחד ממשקי ה-API של צד השרת יש דוגמאות כיצד לעשות זאת.

בברכה

ענה על ידי תמיכת GrabzIt ב-28 במאי 2021

תודה על התגובה המהירה אבל הבעיה היא שהנתונים מאוחסנים ב-zoho ואני צריך להעביר ממנו נתוני HTML בלבד.

יש להם שפת קידוד משלהם כדי להפעיל כתובת אתר 

כשמשתמשים בפונקציה שלהם אני מקבל תגובה מ-Grabz.it בתור 1254367.jpeg בלבד.

קישור Zoho invokeurl:- קישור

ענה על ידי Ramu Angappan ב-28 במאי 2021

זו לא התוכנה שלנו אז תצטרך לשאול את Zoho.

אוקיי, נבדוק איתם, האם יש דרך להשיג את כתובות האתרים הקצרות מהתגובה שאני מקבל? אני יכול לדחוף את כתובת האתר לחשבון Dropbox שלי ולהגיש אותה שם כמסמך תמונה

אתה יכול להשתמש ב- פונקציונליות ייצוא אבל תצטרך גם להשתמש במטפל להתקשרות חוזרת.

ניסיתי את הקישור להלן Rest API לייצוא

"https://api.grabz.it/services/convert.ashx?key=xxxxxx&export=dropbox%3A%2F%2F&customid=123&html= קמעונאות חודש עד תאריך - 3-מאי-28 סוֹלְלָה 2021 109.0 מחזורים 79134.86 199.0 חומרי סיכה 949866.77 8.0 צינור 1627.04 10.0 צמיג 1370.0 22.0 &css=#customers {font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; גבול-התמוטטות: התמוטטות; width: 13652.0%;} #customers td{ border: 100px solid #ddd; ריפוד: 1px; text-align:center} #customers tfoot { border: 8px solid #ddd; ריפוד: 1px; } #customers tr:nth-child(even){background-color: #f8f2f2;} #customers tr:hover {background-color: #ccc;} tr.d2 { background-color:yellow; צבע אדום; font-weight: bold ;} tr.d4560:hover {background-color: #ccc;} tr.d4560 { background-color:pink; צבע שחור; font-weight: bold ;} tr.d30:hover {background-color: #ccc;} td.pym30 { background-color:#3cefa; צבע שחור; font-weight: bold ;} #customers th { padding-top: 87px; padding-bottom: 12px; יישור טקסט: שמאלה; צבע רקע: #12CAF4; צבע לבן; text-align:center;}"

אבל זה לא שומר את הקובץ בדרופבוקס ואני עדיין מקבל את הקובץ רק כתגובה.

אם אתה ממיר HTML יש לפרסם את כל המשתנים. אם תבצע את השיחה הזו בדפדפן שלך, תראה את השגיאה. כמו כן, כפי שאמרתי תצטרך מטפל להתקשרות חוזרת אחרת לא תדע למה הקובץ המיוצא מתייחס.