כלים ללכידה ולהמרה של האינטרנט
הקהילה המקוונת של GrabzIt

טירון הזקוק לסיוע (פורסם במקור באזור הלא נכון)

שאל שאלות כיצד להשתמש בכלי המסך של GrabzIt.

היי קהילה,

אנא סלחו לבורותי. אני איש עסקים, לא איש טכני. אני בטוח שזה יברח בשאלות שלי.

האם ניתן להשתמש בפרמטרי הבחירה והבקרה החזקים יותר בכלי Web Scrape, כמו תבנית כתובת URL (הקריטית ביותר) והגדרות בקרת Follow Lines עם כלי צילום המסך. כל מה שאני רוצה זה לסרוק כתובת אתר בסיסית ודומיינים מורחבים מכתובת האתר הזו עם הגבלות על כמה שכבות לעומק הסריקה. המטרה שלי היא רק לצרף מאמרי חדשות מקבוצת תחומים מסוימים. אני מעדיף לקחת רק את הטקסט כפלט אבל אני יכול לחיות עם התמונות שנמסרו ב-docx. הפלט מכלי צילום המסך נהדר עבורי עם הדרישה הבסיסית שלי, אבל פונקציונליות הבחירה והשליטה מוגבלת מדי. אני אצטרך לדעת את כל תת-הדומיינים ושמות המאמרים כדי להשתמש בקלט הסטנדרטי של הכלי הזה, וזה לא ריאלי.

חשבתי שהמגרד יהיה נהדר והתחלתי להשתמש בו אבל אז גיליתי מהר שהתמחור וההגבלות על הכלי הזה הם משמעותיים! זה לא אפשרי עבורי להשתמש בזה בהתבסס על מבנה העלויות הזה.

שימו לב, יש לי קודנית כותבת פיתון שמשחקת עם ה-API אבל היא לא בקיאה בכלי הזה ויש לנו אתגרים לתקשר בבהירות אחד עם השני על הציפיות שלי, אז אני מודאג שהעבודה שלה הולכת בכיוון לא אופטימלי עבורי. ספציפית, אמרתי לה שאני רוצה לקבל את אותם פקדי קלט כמו מגרד האינטרנט, אבל עבור הכלי של צילום מסך. אבל אני לא חושב שהיא מבינה או מעריכה את הבעיה שלי. האם אפשר להשתמש ב-API כדי למנף את קריטריוני הבחירה החזקים מבלי לשלם את התמחור הגבוה והמטורף עבור webscrapter

כל הדרכה תתקבל בברכה רבה.

תודה מראש!!!
נשאל על ידי אנונימי ב-1 בפברואר 2024

נשאל על ידי אנונימי ב-1 בפברואר 2024

היי,

אין בעיה, אני אעשה כמיטב יכולתי לענות על שאלותיך.

בדרך כלל גרידה באינטרנט מוגבלת לאתר או לדפוס כתובת אתר, אחרת בשל אופי ה- intהקישורים הבאים של ernet יגרמו לגרידת האינטרנט לעולם לא להיגמר.

כלי צילום המסך מצלם צילומי מסך של כתובות אתרים שצוינו פעם אחת, לפי לוח זמנים או כאשר דפי האינטרנט משתנים. אם יש לך רשימה של כתובות אתרים שברצונך ללכוד, ניתן לייבא אותה into כלי צילום המסך.

עם ה-API אתה יכול להשתמש בלוגיקה משלך כדי להפעיל צילום מסך. אז בשביל מה שאתה עושה, אני חושב שתצטרך סוג של מגרד אינטרנט מותאם אישית, שיפעיל את ה-API. 

מקווה שזה עוזר.

נענה על ידי GrabzIt Support ב-1 בפברואר 2024