כלים ללכידה ולהמרה של האינטרנט
הקהילה המקוונת של GrabzIt

שימוש ב-GrabzIt עם וורדפרס - היכן להזין מפתח API & סוד

שאל שאלות כיצד להשתמש בתוספים השונים של GrabzIt ביישום או באתר שלך.

היי!

התקנתי את התוסף של wordpress, והוספתי את התג סביב הקישור שבו אני רוצה להשתמש, אבל אני מקבל את השגיאה הזו: שגיאה GrabzIt: עליך לציין את מפתח היישום שלך. אני יודע איפה למצוא את המפתח אבל איפה אני שם אותו? אין הגדרות בתוסף אז אני קצת אבוד :-/

מקווה שמישהו יכול לעזור!

ד 'ש

ראקל

נשאל על ידי תמיכת GrabzIt ב-25 בספטמבר 2018

כדי להגדיר את מפתח היישום שלך פשוט עבור למסך הניהול ולאחר מכן להגדרות בתפריט הראשי של ימין, ולאחר מכן בחר הגדרות GrabzIt.

נענה על ידי GrabzIt Support ב-25 בספטמבר 2018

תודה רבה על התשובה הסופר מהירה!

יש לי שאלה נוספת; האם ניתן להשתמש ב-GrabzIt בצורה כזו שכאשר מרחפים מעל כתובת URL, התמונה הממוזערת של האתר תופיע?

ענה על ידי אנונימי ב-25 בספטמבר 2018

כן, אבל לא משתמש בתוסף וורדפרס. תצטרך להשתמש ב תוסף תצוגה מקדימה של קישור.

מְעוּלֶה! התקנתי תוסף שמאפשר לי להוסיף את הקוד ב-"blog-or-cms-install.txt" לכותרת התחתונה שלי (זכרתי להוסיף את מפתח ה-API). אבל אני קצת מבולבל לגבי היכן ב-html להוסיף את הכיתה grabzit-preview.

הקישור שלי נראה כך:

לחץ כאן כדי לעבור לאתר שלי

לאן הולך הכיתה? (סליחה על שאלת הנואב!)

ענה על ידי אנונימי ב-25 בספטמבר 2018

פשוט הוסף את הקוד הבא לקישור שלך כפי שמוצג ב- דף מידע.

class="grabzit-preview"

האם יש הגבלה לכמה פעמים ניתן להשתמש בזה במאמר? יש לי 6 קישורים במאמר, 4 הקישורים הראשונים, אבל 2 האחרונים לא מציגים שום תמונה ממוזערת. אפילו ניסיתי להעתיק את אחד הקישורים שעובדים ולשים אותו בתחתית הכתבה וגם זה לא עבד. מה לעשות?

ענה על ידי אנונימי ב-27 בספטמבר 2018

אפשר בבקשה קישור במאמר?

נענה על ידי GrabzIt Support ב-27 בספטמבר 2018

THe page is: https://www.hafdal.dk/legstadaleit/index.php/2018/09/23/sigurdur-einarsson-18-feb-1859-26-nov-1901/

ל-"Sigurður Einarsson" הראשון בראש ול-"Sigurður Einarsson" השני יש קוד HTML זהה.

תודה, שהבאת את זה לתשומת ליבנו. זה נראה כמו באג שנחקור ונשחרר תיקון עבורו בקרוב.

תודה על תמיכה מעולה!

ענה על ידי אנונימי ב-27 בספטמבר 2018

תיקנו את הבעיה הזו. אתה יכול להוריד את הגרסה העדכנית ביותר כאן.

נענה על ידי GrabzIt Support ב-28 בספטמבר 2018